info@rellox.cz +420 733 532 291

O projektu

Renomovaný developer rezidenčních a turistických projektů v rakouských Alpách – firma Mountain Residences – a společnost Rellox si Vám dovolují představit nový projekt luxusních 4*S apartmánů „Apart-Hotel PURE Warth-Arlberg“ na prodej do osobního vlastnictví.

v-01-02

Jedná se o unikátní projekt umístěný přímo na sjezdovce (ski in/ski out) v nadmořské výšce 1.540 m.. Nachází se v prestižní oblasti Ski Arlberg. Ski Arlberg je největším propojeným lyžařským areálem v Rakousku a TOP 5 na světě – s celkem 305 km propojených sjezdovek a s 87 lanovkami.

Projekt 4*S Apart-Hotel PURE Warth-Arlberg se skládá ze tří hlavních budov s celkem 29 apartmány různých velikostí (60 – 249 m2). Stavba bude provedena za použití materiálů té nejvyšší kvality. Apartmány jsou vybaveny luxusními kuchyněmi včetně všech spotřebičů a koupelnami s kvalitním designovým zařízením. Apartmány budou kompletně zařízené nábytkem a vybavené tak, aby je bylo možné začít po jejich předání ihned využívat a pronajímat. Tradiční alpský styl exteriérů a interiérů se snoubí s moderním vybavením a technologiemi.

Samozřejmostí je excelentní zázemí se službami hotelového charakteru včetně: spa & wellness, fitness, sluneční terasa s infinity bazénem, restaurace, recepce a kompletní servis správy a dalšího pronájmu nemovitosti.

Projekt, resp. jednotlivé apartmány, jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Celý komplex bude provozován pod renomovanou značkou alpských apart-hotelů „PURE“ a při svém provozu a obsazenosti tak bude těžit ze synergií s dalšími „PURE“ apart-hotely v Rakousku (např. Pitztal, Seefeld in Tirol, Hinterthal a další). Vy, jako majitel nemovitosti, tak získáte atraktivní příjem z pronájmu – až cca 4 % p. a. – z kupní ceny nemovitosti (kalkulováno z celkové vstupní investice včetně převodových nákladů, po odpočtu provozních nákladů a po zdanění příjmu). Další výhodou tohoto konceptu je úspora 20 % DPH z kupní ceny nemovitosti.

Obec Warth se nachází v legendární lyžařské oblasti Ski Arlberg se spojením do vyhlášených středisek Lech, Zürs a St. Anton. Jedná se o jednu z nejprestižnějších a nejbohatších oblastí v rakouských Alpách, která je hojně navštěvovaná hosty z Německa, Švýcarska a Velké Británie. Na rozdíl od Lechu a Zürsu, kde jsou ceny nemovitostí velmi vysoké, Vám nabízíme možnost koupě nemovitosti ve Ski Arlbergu za příznivé ceny s potenciálem dalšího zhodnocení nemovitosti (plus výnosy z pronájmu). V roce 2017 bude dokončena nová lanovka Dorfbahn Warth a sjezdovky, které umožní návštěvníkům Apart-Hotelu PURE Warth-Arlberg odjezd i příjezd na lyžích až ke dveřím projektu (ski-in/ski-out).

4*S Apart-Hotel PURE Warth-Arlberg představuje to nejlepší z nabídky alpských realit v Rakousku. K jednoznačným přednostem patří AAA lokalita projektu, skvělé sněhové podmínky, renomé developera/provozovatele a zázemí lyžařského střediska Ski Arlberg. Zahájení výstavby se předpokládá na květen 2017 a dokončení v létě 2018. Rádi pro Vás zajistíme prohlídku místa výstavby a osobní setkání s developerem projektu.